top of page

Uzunhan Hotel

Uzunhan hotel,Egenin mavisiyle, güneşin içinizi ısıtan parıltısında yeşilin huzur veren serinliğini doyasıya hissedebileceğiniz kaliteli  tatili Egenin incisi Ayvalıkta sizlerle buluşturuyor.

 

Farklılıgını dış dekorasyonu, geniş bahcesi , özel otoparkı ve deniz manzarası ile gösteren Uzunhan otelde deluxe luxury akıllı konformodel otel odalarıyla tatil anlayısınız yeniden şekillenecek.

 

Ayvalıkta günbatımının büyüleyici olduğu kadar sihirli de olduğunu görecek ve gece gökyüzünde yıldızlar parlamaya başladığında,dünyanın başka hiçbir yerine benzemeyen bir yerde olduğunuzun farkına varıp,ne yaparsanız yapın kendinizi kaybedeceksiniz. Uzunhan otel benzersiz bir özgürlük tatili ile  sıkıntıları silkelenceğiniz, yarınları dünlerden daha güzel yapan yaşam tarzını sizlerle paylaşıyor.Gelin,cennetin tam da kıyısına sıkışmış Uzunhan Oteli ziyaret edin…

 

Yönetici Notu:

Uzun Grubun yeni oteli olan Uzunhan Otelde siz misafirlerimizi 2014 yılı itibari ile ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Midilli adası ve kaz dağları manzaralı odalarımız ve Ayvalıkın muhtesem İğdeli plajına 150mt mesafede olan otelimiz siz misafirlarimize muhteşem bir tatil keyfi yaşatacak. Dış Cephesi Antik roma mimarisine göre dizayn edilmiş otelimizin odalarında geçirdiğiniz her dakikanın keyfini çıkartmanız için eşsiz bir konfor sunulmaktadır.

 

İsteğinize göre otelimizin restorant bölümünden öğle ve akşam yemeğinizi keyifle yiyebilir ya da kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Uzunhan Otelde de Uzun gurubun profesyonel anlayışı ve güler yüzlü personeli ile muhteşem bir tatil geçirmeniz dileği ile...

bottom of page